شرکت یاوران طب جم یکی از شرکتهای فعال در زمینه کیت ها و دستگاه های مورد نیاز برای انجام آزمایشهای تشخیص طبی است. این شرکت با دارا بودن نمایندگی انحصاری از شرکت Immunotech  فرانسه که خود زیر مجموعه شرکت آمریکایی Beckman Coulter است توانسته مجموعه بزرگی از کیت های RIAو IRMA را به بازار ایران ارائه نماید. علاوه بر آن با دسترسی به مجموعه کیت های ELISA ساخت شرکت ایمونوتک این توانایی وجود دارد تا از کیت های تخصصی این نوع آزمایش هم بهره برد.

در بعد تجهیزات نیز شرکت یاوران طب جم توانسته است با دریافت نمایندگی انحصاری از شرکت Stratec Biomedical Systems آلمان دستگاه های گاماکانتر 6 و 12 کاناله  نیمه اتوماتیک و دستگاه SR 300 تمام اتوماتیک را به جامعه آزمایشگاهی ارائه دهد.

در حال حاضر بیمارستانها، دانشگاهها، مراکز پزشکی تخصصی و آزمایشگاه های تشخیص طبی با اعتماد به این شرکت و محصولاتش به جمعیت کثیری از مراجعین در اقصی نقاط کشور پهناور جمهوری اسلامی ایران خدمات تشخیص طبی ارائه میدهند. مدیریت شرکت یاوران طب جم افتخار دارد با همکاری کادری ورزیده در تجارت خارجی و واردات، فروش، بسته بندی، پخش، کنترل کیفی و قسمتهای فنی و مهندسی در خدمت مشتریان خود باشد. 

 پرینت  ایمیل

آخرین اخبار

  • آخرین اخبار پزشکی
  • آخرین اخبار شرکت
  • آخرین محصولات اضافه شده

محصولات

یاوران طب جم